Чому ІТ-освіта для дітей – це важливо?

Що потрібно вивчати вже зараз, щоб у майбутньому бути успішним?

Чи цікавилися ви питанням, як зробити дозвілля дитини різноманітним, корисним, і в той же час невимушеним та веселим?

Що для вашої дитини комп’ютер: іграшка, телевізор чи універсальний інструмент для навчання, творчості і майбутньої роботи?

Дайте відповідь на це запитання і задумайтеся: чи не час міняти ситуацію?

Завдання не з простих, але ми знаємо, як його вирішити.

«Європейська школа програмістів» не просто проводить навчання в ІТ сфері. Наша основна мета – допомогти учням будь-якої вікової категорії максимально легко та цікаво поринути в світ ІТ технологій, без яких просто не може існувати сучасний світ. Ми хочемо, щоб наші діти були технічно підковані, комунікабельні, вірили у себе та свої можливості. Чи захочуть вони в подальшому розвиватись як розробники, тестувальники чи будь-які інші ІТ спеціалісти – обирати лише їм. Ми ж впевнено можемо сказати, що навчаючись у нас, ваша дитина зможе гідно проявити себе в будь якій галузі, де потрібно бути з технологіями на ТИ!

Наша ціль не зробити з усіх програмістів, а дати можливість заглянути за межі кругозору, і принести з нового для них світу знання та навички, які вони зможуть використовувати будь-де, суспільних, гуманітарних чи інших науках.

Ми допоможемо вашій дитині знайти своє покликання, дамо унікальну можливість спробувати себе в ролі IT-фахівця і познайомитися ближче зі світом IT. Разом з тим ваша дитина отримає навички майбутнього та ефективно використовуватиме свій вільний час, а іще крім отримання висококласних знань, весело проведе час, знайде нових друзів, стане впевненішим в собі.

Комп’ютер перестане бути для дитини просто іграшкою, він стане корисним інструментом для розвитку, як інтелектуального, так і особистісного. Набуті знання та навички можуть стати хорошим стартом в майбутній IT професії!

Встигніть подати документи, кількість місць обмежена!

Опубліковано Andriy Andruhovski

Kiev Group, Aspose.PDF for .NET Team

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: