Чому ІТ-освіта для дітей – це важливо?

Що потрібно вивчати вже зараз, щоб у майбутньому бути успішним?

Чи цікавилися ви питанням, як зробити дозвілля дитини різноманітним, корисним, і в той же час невимушеним та веселим?

Що для вашої дитини комп’ютер: іграшка, телевізор чи універсальний інструмент для навчання, творчості і майбутньої роботи?

Дайте відповідь на це запитання і задумайтеся: чи не час міняти ситуацію?

Завдання не з простих, але ми знаємо, як його вирішити.

«Європейська школа програмістів» не просто проводить навчання в ІТ сфері. Наша основна мета – допомогти учням будь-якої вікової категорії максимально легко та цікаво поринути в світ ІТ технологій, без яких просто не може існувати сучасний світ. Ми хочемо, щоб наші діти були технічно підковані, комунікабельні, вірили у себе та свої можливості. Чи захочуть вони в подальшому розвиватись як розробники, тестувальники чи будь-які інші ІТ спеціалісти – обирати лише їм. Ми ж впевнено можемо сказати, що навчаючись у нас, ваша дитина зможе гідно проявити себе в будь якій галузі, де потрібно бути з технологіями на ТИ!

Наша ціль не зробити з усіх програмістів, а дати можливість заглянути за межі кругозору, і принести з нового для них світу знання та навички, які вони зможуть використовувати будь-де, суспільних, гуманітарних чи інших науках.

Ми допоможемо вашій дитині знайти своє покликання, дамо унікальну можливість спробувати себе в ролі IT-фахівця і познайомитися ближче зі світом IT. Разом з тим ваша дитина отримає навички майбутнього та ефективно використовуватиме свій вільний час, а іще крім отримання висококласних знань, весело проведе час, знайде нових друзів, стане впевненішим в собі.

Комп’ютер перестане бути для дитини просто іграшкою, він стане корисним інструментом для розвитку, як інтелектуального, так і особистісного. Набуті знання та навички можуть стати хорошим стартом в майбутній IT професії!

Встигніть подати документи, кількість місць обмежена!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: