Навчання

Від початківця до програміста!

Курси програмування різних напрямків для всіх вікових категорій


Курси для школярів

Основи програмування
Даний курс занять спрямований на більш поглиблене вивчення сучасних мов програмування поза шкільною програмою. Основу курсу становить вивчення мови С++

Ази програмування
Головна мета курсу — навчити дітей правильно користуватись комп’ютером, опанувати базові програми та відкрити світ комп’ютерної творчості.

Python для дітей
Курс починається з основ мови і крок за кроком проводить слухача по всіх щаблях і особливостях  Python. Практичній стороні віддається головне місце.


Курси для дорослих

.NET розробник
NET розробник – це програміст, який використовує в своїй роботі технології платформи .NET, в основі якої лежить мова програмування C #.

WEB розробник
Навчіться створювати Web-сайти!Основи створення сайтів, знання HTML і CSS –це перший ступінь навчання професії «WEB – розробник».

Java розробник Вміння програмувати на Java дозволяє створювати самодостатні програми для різних операційних систем, як то Windows, Linux тощо.

Розробка для Android
Ви отримаєте стійкі навички створення мобільних додатків і ефективного використання можливостей, що надаються платформою для розробників

Комп’ютер для початківців
Цей курс для тих, хто бажає вдосконалити свої знання в офісних програмах, а також для тих, хто у поводженні з комп’ютером є новачком.

ЗНО математика
Добре здає ЗНО той, хто розпочинає підготовку завчасно! Перевірена система, яка включає вироблення навичок складання тестів ЗНО.


%d блогерам подобається це: