Про нас

Програмування – найбільш затребувана професія XXI століття. Об’єктивні умови ситуації на ринку праці формують величезний попит на спеціалістів у сфері інформаційних технологій. Потреба нашої держави в таких спеціалістах з кожним роком лише зростає. Саме тому, використовуючи підхід і методики навчальних центрів в ІТ компаніях, була створена “Європейська школа програмістів”.

З 2013 року ми вчимо програмуванню як дітей, так і дорослих. Ми створили школу, де за місяць можна взнати більше, ніж за рік в університеті, де цікаво вчитися самому, дітям та друзям. Після закінчення кожного курсу можна перейти на наступний, щоб продовжити навчання і дорости до рівня професійного розробника.

«Європейська школа програмістів» не просто проводить навчання в ІТ сфері. Наша основна мета – допомогти учням будь-якої вікової категорії максимально легко та цікаво поринути в світ технологій, без яких просто не може існувати сучасний світ. Ми хочемо, щоб наші діти були технічно підковані, комунікабельні, вірили у себе та свої можливості. Чи захочуть вони в подальшому розвиватись як розробники, тестувальники чи будь-які інші ІТ спеціалісти – обирати лише їм. Ми ж впевнено можемо сказати, що навчаючись у нас, ваша дитина зможе гідно проявити себе в будь якій галузі, де потрібно бути з технологіями на ТИ! Але навіть якщо дитина вибере інший кар’єрний шлях, будь-який роботодавець високо оцінить знання в області інформаційних технологій.

Команда «Європейської школи програмістів» – це люди об’єднані однією спільною ідеєю – дати актуальні і конкурентні знання в області IT своїм студентам, щоб ті могли: • вступити в провідні українські чи західні ВНЗ; • бути затребуваними в українських або міжнародних IT – компаніях; • розвивати інформаційні технології; • стати успішними в майбутньому.

Для досягнення цієї мети, ми залучаємо викладачів та програмістів-практиків, здатних донести інформацію доступно і цікаво.

Наші курси підходять як для початківців, так і для тих хто хоче розширити свої знання.

Ми прагнемо створити доброзичливу атмосферу для занурення дітей та дорослих в захоплюючий світ програмування!

%d блогерам подобається це: