Java розробник

Найбільшими перевагами мови Java є її повна незалежність від операційної системи та обладнання. Мова Java дуже проста, компактна і лаконічна. Даний курс призначений для того, щоб познайомити слухача з базовими концепціями та технологіями програмування на мові Java та всього за 9 місяців отримати знання необхідні початківцям Java-розробникам.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Навчання

На відміну від мови програмування С++, яка була попередницею мови Java, це повністю об’єктно-орієнтовна мова програмування. Вміння програмувати на Java дозволяє створювати самодостатні програми для різних операційних систем, як то Windows, Linux тощо. Крім того, в даний час Java широко застосовується для програмування різних мобільних пристроїв, на ній також пишуться комп’ютерні ігри, створюються програми для інтернету.

Програма курсу:

1. Java Core Development

Програмування
ООП ( Клас.  Об’єкт.  Абстракція. Інкапсуляція. Спадкоємство: extends, implements. Поліморфізм: overriding, overloading. Інтерфейси: interface. Абстрактні методи і класи: abstract )
Інше ( Області видимості змінних. Перекриття змінних )
Синтаксис мови ( Оператори.  Модифікатори. Типи даних.
Бібліотеки (  java.lang;  java.io;  java.util )
Багатопотоковість

2. Java Graphics (Java AWT, Java SWING)

3. Java Web Development and Databases ( Java EE 6; Servlet 3.0;   JSP 2.1;  JSTL 1.2; Spring Framework 3.2,;
Hibernate ORM 4; JUnit 4; XML; JSON

Як навчаємось:

Початок навчання – по мірі набору групи ( 5-9 чол.)
Термін навчання – 9 міс. (по 2 ак. години 2 рази на тиждень) у вихідні дні (субота, неділя)
Необхідно: базові знання будь-якої імперативної мови програмування (C, Pascal або BASIC). Передбачається, що слухачі вже знайомі з такими фундаментальними поняттями, як «змінна», «цикл», «підпрограма».

Вартість навчання – 125 грн. 1 ак. година

%d блогерам подобається це: