Комп’ютер для початківців

Дані комп’ютерні курси  орієнтовані на отримання основних знань, які просто необхідні в сучасному світі. Це, перш за все, операційна система Windows, набір офісних програм Microsoft Office, робота в мережі Інтернет, використання електронної пошти та інше базисне програмне забезпечення. Цей курс для тих, хто бажає вдосконалити свої знання в офісних програмах, а також для тих, хто у поводженні з комп’ютером є новачком.

Що вивчаємо:

І. ОСНОВИ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ.

 • Pобота з загальними поняттями в Windows, основні налаштування (основні характеристики комп’ютера, його архітектура; програмне забезпечення, поняття операційної системи; основні поняття ОС: диски, папки, файли, ярлики; основи роботи в ОС Windows; операції з файлами і папками; робота з архівами; робота з дисками, флешками) Ви навчитесь розуміти з чим працюєте, основні поняття операційних систем та їх відмінності. Зможете відкривати, закривати, створювати файли, папки, документи,  переміщати, переназивати, видаляти їх. Будете вправно користуватись флешками, дисками.
 • Pобота з Microsoft Word (робота з документами в текстовому редакторі Word; правила набору і форматування тексту; оформлення документа; оформлення таблиць; друкування документів; призначення і використання гарячих клавіш.) Ви навчитесь відкривати, створювати нові документи. Готувати документи до друку, форматувати та оформлювати згідно вимогам. Ви зможете використовувати шаблони програми Word і отримати гарні бланки, запрошення, звіти, меню.
 • Pобота з Microsoft Excel (призначення і характеристики електронних таблиць Excel; робота з книгами, листами; операції з коміркам; правила написання розрахункових формул з використанням відносних і абсолютних посилань; створення електронних таблиць; вибір і побудова графіків, діаграм) Ви оволодієте навичками роботи з таблицями, зрозумієте роботу формул, зможете створити, відредагувати, звіт, календар, облік. Зможете створити шаблон і використовувати у подальшому житті. Завдяки готовим шаблонам програми ви зможете створити календар зі своїми фотографіями, створювати бюджети, списки, каталоги.
 • Pобота в мережі Internet ( загальні поняття Інтернет, робота з браузерами; електронна пошта; реєстрація “поштової скриньки”; основи навігації в Internet; пошукові системи і каталоги ресурсів; створення запитів, швидкий пошук інформації в Interne; спілкування в соціальних мережах, Skype.) Завдяки цьому модулю ви станете «інтернет – акулою» і зможете легко плавати в широких водах мережі. У вас буде власна електронна скринька, профілі в соціальних мережах, у вас буде ряд ресурсів, які допоможуть спростити життя та різноманітити дозвілля. Електронні бібліотеки книг, фільмів, журналів. Це все ви зможете переглянути, зберегти, відкрити. Ви дізнаєтесь  які сайти є потенційно загрозливими, як можна здійснювати покупки через інтернет-магазини і кому не варто довіряти. Також дізнаєтесь про можливість зберігати свої данні на захищених віртуальних дисках та як надати доступ вашим рідним до своїх документів, на відстані.
 • Мультимедійні та додаткові програми Ви зможете порадувати близьких сімейними фотоальбомами, слайд-шоу, зможете здивувати листівками на свята, які зробите самі за допомогою графічних редакторів. Також ви самі зможете виправити недоліки фотографій.

ІІ. КУРСИ ОФІСНИХ ПРОГРАМ.

 • Робота з документами в текстовому процесорі Word ( Використання автоформату, автозаміни та автотексту;  Оформлення документу: встановлення полів, інтервалів, шрифтів. Робота з багатосторінковими документами: розбивка на сторінки, встановлення колонтитулів, автоматичне форматування змісту. Виноски; . Вставка малюнка, графічного об’єкта; Оформлення таблиць; Майстер створення резюме. Знайомство з бібліотекою стилів і шаблонами, їх призначення та принципи використання. Друк документів. Призначення, використання гарячих клавіш).
 • Призначення та характеристики електронних таблиць Excel Робота з книгами, листами, операції з осередками; Правила написання розрахункових формул з використанням відносних і абсолютних посилань. Створення електронних таблиць. Вибір і побудова графіків (діаграм). Фільтрація і умовне форматування даних; Excel як засоби аналізу даних (консолідація, підведення підсумків, фільтрація, зведені таблиці).
 • Mіcrosoft PowerPoіnt. Створення презентації (Створення слайдів, оформлення їх (за допомогою шаблонів і розмітки); Застосування анімації, звуку, автоматичної зміни слайдів; Створення керуючих кнопок).
 • Mіcrosoft Outlook. Використання папки «Календар». Планування робочого часу.
 • Архівація даних: Поняття архіву. Програми архіватори (WіnRar); Створення звичайних і багатотомних архівів;  Додавання файлів до раніше створений архів; Створення саморозпаковуючого архіву;  Розпаковка архівів )
 • Діагностика ПК (дефрагментація дисків, чищення дисків, налагодження комплектуючих: екрану, миші, клавіатури, мовної панелі).
 • Робота з офісною технікою. (Робота зі сканером. Сканування інформації).

 Для чого вивчаємо:

Цей курс допоможе людям будь-якої вікової категорії стати активними користувачами новітніх технологій, а також розвинути знання, які потрібні в XXI столітті.

Як навчаємось:

Термін навчання: 32 ак. години (по 2 ак. години двічі на тиждень)

Початок занять: по мірі набору групи 4-5 чол.

Вартість: 100 грн. одна ак.година

%d блогерам подобається це: