Яке майбутнє програміста у непрості часи карантинів

Карантини і призупинка діяльності компаній добряче вдарили по економіці усіх країн світу. В часи економічних криз, оскільки доходи падають, усі шукають способи як зменшити витрати і більше економити.

А що в нас час може найкраще економити кошти бізнесам, як не інформаційні технології, IT рішення, продукти та програмне забезпечення?

Програмісти стануть ще більш затребувані, тому що весь оффлайн бізнес почне додатково переходити в онлайн. Компанії, які раніше були самодостатні без присутності в інтернеті, різко зацікавляться у розробці застосунків, сайтів і сервісів. Процес тотального переходу бізнесу в онлайн призведе до виникнення стартапів, які захочуть створювати власні цифрові продукти, або почнуть розвивати існуючі рішення, наприклад хмарні платформи.

Саме тому ми впевненені, що IT сфера буде почувати себе достатньо впевнено під час цієї кризи. І IT спеціалісти (саме технічні її представники), будуть на коні.

Якщо ви вже давно думали почати свій шлях в IT і розпочати вивчати програмування, тоді найкращий час для старту був за рік до коронавірусу 🙂

Другий найкращий час – сьогодні!

Так, мабуть зарплати тимчасово перестануть рости. Так, мабуть потрапити джуніору без комерційного досвіду буде ще важче. Проте, ми на 100% впевнені, що ситуація для програмістів буде значно кращою на ринку, ніж для інших професій.

А ми готові вам допомогти вдосконалити знання або кардинально змінити напрямок вашої діяльності. ЧАС ДІЯТИ!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: