Що порадити дитині, яка захоплюється комп’ютерами.

Про підлітків сьогодні прийнято говорити, що вони буквально виросли зі смартфонами і планшетами в руках. Погано це чи добре, сказати складно. У будь-якому випадку уникнути цього вже не вийде, а значить, потрібно шукати плюси.

Мати семикласника нам задала таке питання: моя дитина захоплюється технікою та комп’ютерами, а я в цьому нічого не розумію. Що йому порадити?

Наша відповідь така: радити нічого не потрібно – просто дайте йому спробувати себе в технічній сфері.
Найскладніший варіант – спробувати розібратися в будь-якій технічній сфері разом з дитиною. Зазвичай дитини вистачає лише на одне-два самостійних заняття. Так що, швидше за все, вчитися вам доведеться разом з ним.
Кращий варіант – купити набір з навчальними матеріалами.
Якщо дитині цікаво програмування, спробуйте позайматися в блоковому середовищі Scratch. Можна купити книжку з проектами і спробувати їх виконати.
Вивчати чисте програмування на текстових мовах разом з дитиною, на наш погляд, досить складно. Є багато правил і складнощів, які неочевидні для новачка і можуть повністю відбити бажання займатися.
Найкращий варіант – курси – це відмінна можливість отримати знання від кращих фахівців в індустрії ІТ. Навчання в «Європейській школі програмістів» для підлітка і молодшого школяра – це не тільки знання, а й соціалізація, спілкування з викладачем і друзями з близькими інтересами. Саме це, насправді, і є основною мотивацією до навчання.
Дуже важливо, щоб в підлітковому віці у людини була область, яку він відчуває «своєю». Саме тому в цьому віці важливо дати дитині можливості і максимально підтримувати захоплення, але дозволити йому приймати рішення самостійно.

У будь-якому випадку важливо почати. Далі буде простіше.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: