Що порадити дитині, яка захоплюється комп’ютерами.

Про підлітків сьогодні прийнято говорити, що вони буквально виросли зі смартфонами і планшетами в руках. Погано це чи добре, сказати складно. У будь-якому випадку уникнути цього вже не вийде, а значить, потрібно шукати плюси.

Мати семикласника нам задала таке питання: моя дитина захоплюється технікою та комп’ютерами, а я в цьому нічого не розумію. Що йому порадити?

Наша відповідь така: радити нічого не потрібно – просто дайте йому спробувати себе в технічній сфері.
Найскладніший варіант – спробувати розібратися в будь-якій технічній сфері разом з дитиною. Зазвичай дитини вистачає лише на одне-два самостійних заняття. Так що, швидше за все, вчитися вам доведеться разом з ним.
Кращий варіант – купити набір з навчальними матеріалами.
Якщо дитині цікаво програмування, спробуйте позайматися в блоковому середовищі Scratch. Можна купити книжку з проектами і спробувати їх виконати.
Вивчати чисте програмування на текстових мовах разом з дитиною, на наш погляд, досить складно. Є багато правил і складнощів, які неочевидні для новачка і можуть повністю відбити бажання займатися.
Найкращий варіант – курси – це відмінна можливість отримати знання від кращих фахівців в індустрії ІТ. Навчання в «Європейській школі програмістів» для підлітка і молодшого школяра – це не тільки знання, а й соціалізація, спілкування з викладачем і друзями з близькими інтересами. Саме це, насправді, і є основною мотивацією до навчання.
Дуже важливо, щоб в підлітковому віці у людини була область, яку він відчуває «своєю». Саме тому в цьому віці важливо дати дитині можливості і максимально підтримувати захоплення, але дозволити йому приймати рішення самостійно.

У будь-якому випадку важливо почати. Далі буде простіше.

Опубліковано Andriy Andruhovski

Kiev Group, Aspose.PDF for .NET Team

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: