ЗНО математика

Розпочинаємо реєстрацію на літо підготовки

до ЗНО 2022 для учнів 9-11 класів.

Навчання здійснюється за перевіреною роками системою, яка включає вироблення навичок складання тестів ЗНО, опрацювання тематичних модулів, контроль прогресу та підсумкове тестування.

Група не більше 4 чол. Навчатися у групі ефективніше та комфортніше, ніж самотужки.

Батьки завжди в курсі навчального процесу, після контрольних занять отримують повний звіт про успішність і відвідування дитини.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Добре здає ЗНО той, хто починає готуватися завчасно.

Чому варто розпочати підготовку вже зараз:

1. Насичена програма ЗНО

Оскільки це підсумковий тест, який перевіряє засвоєння знань усієї шкільної програми (5–11 клас), то програма з одного предмету може містити до 100 різних тем та підтем. Щоб якісно опрацювати одну тему, потрібно вивчити теорію, попрактикуватися на тестах, пізніше ще раз повторити.

Словом, можна лише уявити, скільки це займе реального часу. І навіть якщо в школі ти навчаєшся добре, ти ж не можеш пам’ятати те, що вивчалося ще в 6 класі. Тому все одно потрібно буде виділити час на повторення всіх тем. 

2. Відсутність школи й відволікаючих факторів

З вересня твоє життя закрутиться в звичному режимі: по 7 уроків у школі, домашні завдання, позаурочні заходи, танці-музшкола-спорт… «Вклинити» у все це ще й підготовку до ЗНО буде не так просто. Тому на допомогу приходять літні місяці.

3. Шанс підтягнути предмет, який знаєш найгірше

Наприклад, ти хочеш вступати на програміста і з жахом виявляєш, що всі ВНЗ для вступу вимагають бал ЗНО з математики. А ти, м’яко кажучи, з нею не дуже дружиш. Невже потрібно відмовлятися від мрії? Ні! Використай літо з користю — сконцентруйся на потрібному тобі предметі.

4. Розминка для мозку

Впевнені, тобі відоме це відчуття, коли приходиш восени до школи, і здається, що навіть писати треба вчитися заново. За літо багато чого забувається! Так функціонує наш мозок: якщо щось не повторювати, воно відправляється в найдальші комірки, і знайти його стає дууууже важко.

5. Широкий вибір варіантів підготовки

Зараз існує багато способів готуватися до ЗНО: самостійно, у школі, з репетитором, на курсах при університеті, на приватних курсах, дистанційно по відеоуроках, дистанційно з репетитором, на онлайн-курсах…

По-перше, тобі слід дізнатися про переваги й недоліки кожного з варіантів, щоб обрати оптимальний.

По-друге, найкращих репетиторів та місця на престижних курсах швидко розбирають. Якщо ти вирішиш готуватися саме з досвідченим наставником, то потрапити до такого здебільшого можливо лише влітку, з вересня вже можна чути «на жаль, місць немає».

Як навчаємось:

Початок навчання: по міру набору груп – 4 чол.

Початок занять: 17.00, 19:00

Тривалість: заняття по 2 ак. години в день два рази на тиждень

Вартість: 100 грн. 1 ак. година

%d блогерам подобається це: