ЧОМУ ІТ-ОСВІТА ДЛЯ ДІТЕЙ – ЦЕ ВАЖЛИВО

18th Вересень , 2018

Що потрібно вивчати вже зараз, щоб у майбутньому бути успішним?

Чи цікавилися ви питанням, як зробити дозвілля дитини різноманітним, корисним, і в той же час невимушеним та веселим?

Що для вашої дитини комп’ютер: іграшка, телевізор чи універсальний інструмент для навчання, творчості і майбутньої роботи?

Дайте відповідь на це запитання і задумайтеся: чи не час міняти ситуацію?

Завдання не з простих, але ми знаємо, як його вирішити.

 «Європейська школа програмістів» не просто проводить навчання в ІТ сфері. Наша основна мета – допомогти учням будь-якої вікової категорії максимально легко та цікаво поринути в світ ІТ технологій, без яких просто не може існувати сучасний світ.  Ми хочемо, щоб наші діти були технічно підковані, комунікабельні, вірили у себе та свої можливості. Чи захочуть вони в подальшому розвиватись як розробники, тестувальники чи будь-які інші ІТ спеціалісти – обирати лише їм. Ми ж впевнено можемо сказати, що навчаючись у нас, ваша дитина зможе гідно проявити себе в будь якій галузі, де потрібно бути з технологіями на ТИ!

Наша ціль не зробити з усіх програмістів, а дати можливість заглянути за межі   кругозору, і принести з нового для них світу знання та навички, які вони зможуть використовувати будь-де, суспільних, гуманітарних чи інших науках.

Ми допоможемо вашій дитині знайти своє покликання, дамо унікальну можливість спробувати себе в ролі IT-фахівця і познайомитися ближче зі світом IT. Разом з тим ваша дитина отримає навички майбутнього та ефективно використовуватиме свій вільний час, а іще крім отримання висококласних знань, весело проведе час, знайде нових друзів, стане впевненішим в собі.

Комп’ютер перестане бути для дитини просто іграшкою, він стане корисним інструментом для розвитку, як інтелектуального, так і особистісного. Набуті знання та навички можуть стати хорошим стартом в майбутній IT професії!

Встигніть подати документи, кількість місць обмежена!Коментарів поки немає

Ви можете бути першим коментувачем!


Додати відгук

* - обов'язкові поля

* Ваше ім'я:

* Ваш email:

Ваш сайт:

Ваше повідомлення: