НАВІЩО ПОТРІБНІ КОМП’ЮТЕРНІ КУРСИ

15th Березень , 2018

Давайте відкриємо сайт з вакансіями і виберемо будь-яку з них. В абсолютній більшості випадків в описі цієї вакансії міститиметься вимога – знання комп’ютера і основних комп’ютерних програм. Ми вже не будемо говорити про професії, безпосередньо пов’язаними з комп’ютерним софтом і технікою. Тепер давайте перенесемося на урок в будь-яку школу або семінар в університеті. Як часто викладачі задають створити презентацію або базу даних? Написати реферат або скласти електронну таблицю? Так майже кожен день! Заглянемо в кімнату будь-якого школяра. Бачите комп’ютер на столі? А планшет на ліжку? Перемістимося в кухню, а там тато за ноутбуком сидить. Кругом комп’ютери! Але ж треба вміти їх обслуговувати, встановлювати / видаляти програми, чистити від вірусів і усувати збої. Для того, щоб крокувати в ногу з часом, комп’ютерні курси необхідні кожному.

Комп’ютерні курси для життя. Сьогодні незнання комп’ютера прирівнюється до незнання елементарних речей. Ми ж всі вміємо зав’язувати шнурки або чистити зуби. Те ж – і з обслуговуванням свого особистого комп’ютера або планшета. Будь-який користувач повинен зуміти встановити або видалити програмне забезпечення, а при необхідності і операційну систему. Не думайте, що це занадто складно;). Комп’ютер «тормозить»? Чи не запускаються програми? Або ви виявили при включенні синій екран з незрозумілими символами? Так і ця ситуація не поставить в безвихідь користувача, який пройшов курс «Комп’ютер для початківців», він з нею впорається. Зрозуміло, можна запросити фахівця по оголошенню, прочекати його півдня, він приїде, попрацює 15 хвилин, візьме гроші за роботу і  за виклик. Але гарантувати, що ця ситуація не трапиться завтра, він не зможе. А завтра ви викличете його знову, і знову витратите гроші. Навіщо? Навіщо витрачати час і гроші, якщо можна самостійно виправити цю ситуацію? До того ж, ці навички допоможуть вам не допустити збоїв і «падіння» системи в подальшому, ви буде знати, що потрібно робити, а що – не можна. У наше століття інформаційних технологій всі користувачі повинні вміти користуватися інтернетом, електронною поштою, інтернет-месенджером, офісними програмами. Багато чому можна навчитися і самостійно, але в мережі так багато інформації, що вона просто звалена в купу. І знайти хороший підручник або відеоурок не так просто, як здається. Комп’ютерні курси мають чітку програму, де вам даються тільки потрібні, тільки актуальні, тільки сучасні знання. Крім комп’ютера, нас оточують і інші девайси – роутери, смартфони, цифрові фотоапарати, відеокамери, електронні книги … Все це потрібно вміти підключати до комп’ютера для перенесення і редагування різної інформації. А як відредагувати, наприклад, власну фотографію? Звичайно, скористатися графічним редактором, наприклад, Photoshop’ом. Сучасний користувач повинен знати, як редагувати відео-та аудіофайли і багато іншого. Всьому цьому і вчать на комп’ютерних курсах.

Комп’ютерні курси для навчання.  Якихось 20 років тому комп’ютер здавався елементом іншого світу, і з якого боку до нього підійти – було не зовсім ясно навіть вчителям інформатики :-). Сьогодні ж всі школи і університети оснащені сучасною технікою. Вчителі ставлять домашні завдання за допомогою електронної пошти, а самі завдання передбачають використання офісних програм (Word, Excel, Access та ін.). Сьогодні в школах активно використовуються і інші програми, які поширені мало. Звичайно, цього повинні вчити на уроках інформатики, але сучасна система освіти не ставить інформатику як предмет на одне місце з іншими обов’язковими предметами. Тому прогалини в знанні інформаційних технологій у сьогоднішніх школярів досить істотні. Комп’ютерні курси покликані виправити цю ситуацію.

 Комп’ютерні курси для роботи. Це, мабуть, головна мета будь-якого, хто прийшов на комп’ютерні курси. Вони повинні стати базою для вибору професії. Сучасний світ дуже прагматичний, і вже до закінчення школи потрібно задуматися, ким ти дійсно хочеш стати. Звичайно, краще вибирати професію, яка цікава сама по собі і дозволить заробляти хороші гроші. І так уже склалося, що самі «дохідні» і цікаві професії пов’язані з IT-сферою. Будь-який рейтинг вакансій очолюють програмісти, web-програмісти, системні адміністратори. І цей процес тільки набирає обертів! Тому сьогодні так затребувані курси програмування.

Зробіть перші кроки в престижну професію.

Зрозуміло, можна прожити і без комп’ютерних курсів. Так само, як можна прожити без ноутбука або планшета. Так само, як можна прожити без смартфона. Так само, як можна прожити без телевізора … Вибирайте самі – або відмовити собі у всьому, що пропонує сучасний світ, або – записатися на комп’ютерні курси.Коментарів поки немає

Ви можете бути першим коментувачем!


Додати відгук

* - обов'язкові поля

* Ваше ім'я:

* Ваш email:

Ваш сайт:

Ваше повідомлення: