ПРОГРАМУВАННЯ – БАЗОВИЙ НАВИК XXI СТОЛІТТЯ

5th Лютий , 2018

Через 10-20 років ті, хто не вміє програмувати, виявляться в такому ж становищі, як ті що не вміли читати і писати 200 років тому.

Уже зараз навички програмування потрібні великому числу фахівців самого різного профілю.

Щоб зрозуміти, треба спробувати…

Складається відчуття, що сучасні діти просто народжуються з гаджетами. Для них розібратися в технологіях стає справою кількох хвилин. Але виявляється їх ще є чим здивувати! Програмування дозволяє дітям відкрити зовсім інший для них світ – світ технологій.

Сучасні діти виросли на іграх, на реальності, яка суттєво змінила їх свідомість і наш світ. За даними опитування – 70% батьків дозволяють своїм дітям, навіть немовлятам, користуватися  планшетами і смартфонами. Більш того, дослідження також показало, що в 2010 році 38% дітей віком менше восьми років користувалися смартфоном або планшетним комп’ютером, в тому числі 10% становили діти до року. Чи схвалюєте вибір батьків чи ні, але вам не залишається нічого іншого, окрім як змиритися з фактами: так виховують співробітників і споживачів майбутнього.

Тож не дивно, що захопити сучасних дітей все складніше. Старше покоління дивується, як віртуальний світ може бути більш цікавий, ніж ігри в дворі. Але так чи інакше, завдання дорослих постає в тому, як продовжувати дивувати дітей і відкривати для них дивовижний світ навколо, в тому числі світ науки і техніки.

Одним із способів показати дитині зворотний бік технологій – це показати їх йому з точки зору автора, а не споживача.

На що і спрямована діяльність нашої «Європейської школи програмістів».

Показати дітям молодшої школи проходячи курс «Ази програмування», що в ігри можна не тільки гратись, а їх створювати їх самому,  а відео не тільки дивитись, а й вміти монтувати самому. Чи створити мультик і показати всьому світу. Можливостей багато і потрібно лише направити здібності наших дітей в потрібне русло.

А курс «Основи програмування на мові С++» не лише знайомить з  базовими поняттями програмування, а й дає змогу визначитись, чи цікаво їй це, чи зможе ця дитина в майбутньому бути програмістом та чи варто витрачати час та сили, здобуваючи цю професію у ВНЗ.

Напрямки «WEB розробка», «.NET розробник», «Java розробник», «Розробка додатків під Android» допомагає студентам вдосконалити свої знання з певних напрямків програмування або перекваліфікуватись та отримати перспективну професію.

 Коментарів поки немає

Ви можете бути першим коментувачем!


Додати відгук

* - обов'язкові поля

* Ваше ім'я:

* Ваш email:

Ваш сайт:

Ваше повідомлення: