ОСНОВИ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ. КОМУ ЦЕ ПОТРІБНО?!

3rd Листопад , 2017

Пенсіонери і люди похилого віку
Якщо ви на пенсії, і тільки починаєте знайомство з комп’ютером чи ноутбуком наші курси саме для вас. Життя нудне і нецікаве, без знання комп’ютера. Вам це достеменно відомо. Інакше ви би не замислювались над цим. Ви почнете з найпростіших речей, а потім, крок за кроком, будете ставати впевненим користувачем. Тепер люди від 60-ти і до ∞ти років, можуть з успіхом освоїти комп’ютер і ноутбук. Як? Ви дізнаєтеся у нас на курсах.

Дорослі люди, що працюють
Дуже часто, на роботі або виробництві проходить повна автоматизація і люди, які виконували роботу
автоматично рік роком, змушені здобувати нові знання. Якщо вам від 40-ка до 60-ти років, і ви хочете дійсно використовувати свій комп’ютер на повну котушку, знаходити в мережі інтернет все необхідне, там де інші купують за тисячі – не витрачати ні копійки, безкоштовно досягаючи потрібного результату, тоді вам підійдуть наші курси.

Досить молоді люди
Які з тих чи інших причин не освоїли комп’ютер свого часу. Таке буває нерідко. І страшного в цьому нічого немає. Однак, вам прекрасно відомо, що сьогодні, не знаючи комп’ютера недоступна жодна пристойна робота. Якщо вам від 25-ти до 40-ка років починайте отримувати всі ті вигоди і переваги, які дає знання комп’ютера разом з нами.Коментарів поки немає

Ви можете бути першим коментувачем!


Додати відгук

* - обов'язкові поля

* Ваше ім'я:

* Ваш email:

Ваш сайт:

Ваше повідомлення: