ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ «WEB РОЗРОБНИК»

25th Вересень , 2017

Web-розробник – це кваліфікований фахівець в сфері комп’ютерних технологій, а саме – створення сайтів і веб-програмування.

Трошки історії. Професія бере свій початок в 90-х роках двадцятого століття. Саме в цей час починає зароджуватися всесвітня павутина – інтернет. Створення сайтів ще не так популярно і актуально, але з часом всі процеси поступово переміщуються в мережу. З’являється потреба у створенні персональних ресурсів і сторінок. Послуги веб-програмістів стають все більш високо затребуваними. З тих пір веб-індустрія стрімко розвивається, постійно вдосконалюється і впроваджує нововведення. З’являються нові мови, правила і теги. Сайти тепер схожі на повноцінні магазини і навіть перевершують аналоги реального світу. Все це – заслуга веб-програмістів.

Професія web-програміста передбачає ряд необхідних знань і навичок.

Даний фахівець повинен знати HTML, JAVA, JAVAScript, РНР та ін. Дані мови необхідні для знаходження сайту в пошукових системах, його стильного оформлення і створення функціонального наповнення. Один неправильний символ може привести до збою в роботі ресурсу, що істотно знизить відвідуваність і рівень продажів. Мови програмування дозволяють прискорити завантаження при переході з пошукової системи і зробити зручний каталог. Веб-програміст вміє майстерно працювати в Dreamweaver, Flash і ColdFusion. Це базові програми для заповнення сайту вмістом і надання йому відповідного виду. Грамотна заливка збільшує відвідуваність, а відповідно, і попит.
Веб-програміст не тільки виконавець, але і розробник. Зазвичай замовник може лише образно описати те, що бажає бачити. Спеціаліст же знаходить оптимальні шляхи для реалізації ідей. Для цього він багато часу присвячує розробкам, дослідженням в області новітніх технологій і рішень.
Веб-програміст ще й хороший інженер, тільки в галузі інтернету. На підставі потреб він займається проектуванням ресурсу і становить детальне технічне завдання. Саме воно стане відправною точкою у виробництві сайту.
З огляду на той факт, що людство вступило в еру бездротових технологій та інтернету, дана професія стрімко набирає популярність і гарантує високий дохід.

Для отримання диплома ви можете вибрати будь-який вищий навчальний заклад країни де вивчають програмну інженерію, але найпростішим шляхом здобуття фаху «WEB розробник» є навчання на курсах. «Європейська школа програмістів» пропонує курс «WEB розробник», де за короткий термін ви зможете оволодіти одною з найпрестижніших ІТ професій.

Чим доводиться займатися веб-розробнику.
Робота веб-програміста наповнена рядом постійних процесів:
– Спілкування з замовником. Даний фахівець повинен максимально точно зрозуміти всі потреби і побажання клієнта. При цьому важливо не упустити жодного нюансу, адже найменша похибка призведе до доопрацюванням, які забирають багато часу і не оплачуються.
– Створення технічного завдання. На його підставі і буде писатися сайт для замовника. Чим докладніше і точніше воно складено, тим більш насиченим і функціональнішим буде ресурс.
– Процес створення сайту. Для цього фахівець користується мовами програмування і створює майбутній ресурс, актуальний для пошукових систем і потенційних клієнтів.
– Творчі мотиви також присутні, адже дизайн, анімація, картинки – все оформлення ресурсу лежить на плечах програміста.
– Проведення презентації проекту замовнику. Для цього важливо максимально точно показати повну відповідність даним замовлення і вразити клієнта.
– Супровід ресурсу. Тенденції в інтернеті динамічно змінюються і висувають до сайтів нові вимоги. Якщо вчора ресурс був номером один в результатах пошуку, то вже сьогодні його і на другій сторінці знайти складно. Програміст постійно модифікує наповнення сайту, підтримуючи актуальність.
– Розробка нових програм і технологій. Веб-програмування – це постійний пошук досконалості. Все нове добре і вигідно продається.
Це далеко не повний спектр щоденних обов’язків фахівця, але дана діяльність точно характеризує якості співробітника.
Дана професія однаково підходить як хлопцям, так і дівчатам. Серед необхідних професійних якостей слід виділити:
– Посидючість. Велика частина роботи проходить в монотонних процесах за комп’ютером.
– Відповідальність. Взявшись за проект, програміст повинен довести його до кінця і надати висококласний результат, навіть якщо робота йому не дуже цікава.
– Хороша пам’ять. Існує маса мов програмування, при цьому один фахівець повинен знати мінімум 3-7 найбільш затребуваних.
– Креативність і новаторський підхід.
– Високий рівень уваги. Один неправильний символ, і доведеться переписувати сайт з нуля.
– Уміння працювати з великими обсягами інформації. Хороший веб-програміст веде відразу кілька проектів.
– Аналітичний склад розуму. Це одне з основних якостей, які допомагають швидко писати сайти і приймати правильні рішення.
– затребуваність

Професія веб-програміста вважається однією з найактуальніших в наші дні. Це пов’язано зі стрімким розвитком інтернет-маркетингу. Практично у кожного підприємства є свій сайт. Крім цього, досить швидко розвивається інформаційний бізнес.

Заробітна плата у веб-програміста досить висока в ІТ сфері та безпосередньо залежить від ряду факторів: регіону діяльності; кількості проектів; досвіду і навиків. Саме вони формують суму щомісячного доходу.

Професія веб-програміста є однією з найперспективніших в наші дні. Вона відкриває можливості побудови відмінної кар’єри, якщо працюєте в ІТ компанії. Та досить часто Веб-програмісти працюють фрілансерами і ні від кого не залежать. Таким чином, дохід істотно збільшується. Даний фах є чудовою платформою для відкриття власного бізнесу в мережі інтернет. Зарубіжні компанії цінують наших фахівців. Це пов’язано з високим рівнем інтелекту і працездатністю. Веб-програміст може працювати віддалено на західні підприємства, отримуючи хороші доходи за свою працю.Коментарів поки немає

Ви можете бути першим коментувачем!


Додати відгук

* - обов'язкові поля

* Ваше ім'я:

* Ваш email:

Ваш сайт:

Ваше повідомлення: